Сајам ученичких задруга

У петак, 8. 11. 2019. године, у спортској сали Средње пољопривреднe школe „Соња Маринковић“ одржан је први сајам ученичких задруга Пожаревца, где су на 15 штандова изложени производи које су осмислили и направили ученици.

Наша школа је учествовала као гост сајма. Овом приликом представили смо радове ученика одељења 3/4 и учитељице Милкице Ивановић на тему ,,Земун који волим“, техника миксмедија.

Сајам је посетио и Министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић. Министар је најпре обишао ОШ „Свети владика Николај“ у Брадарцу, где му је презентована апликација „Дигиталне ученичке задруге“. Након тога је обишао и средњу Пољопривредну школу и штандове ученичких задруга свих школа са територије Пожаревца.

Наше присуство на овом сајму било је веома запажено.

Иди на врх